Dáváme uhlí rok. Maximálně dva.

Naším posláním je zajistit, aby nová generace energetických zařízení byla snadno dostupná pro všechny. Naše digitální platforma umožňuje zákazníkům plynulý a příjemný zážitek od výběru nejvhodnějšího řešení až po bezbolestnou instalaci a následný servis.

Self sustainable house

1 000+

Topení

montáží po celé ČR

95%

Topení

spokojených zákazníků

150

Topení

expertů na tepelná čerpadla a fotovoltaiku

6 300

Topení

ušetřených tun CO₂ ročně

Značky

Nejsme závislí na žádném z výrobců. Jsme ojedinělý srovnávač.

Jsme jediná česká společnost, která kromě profesionálních topenářských prací a odborného poradenství v oblasti vytápění a energií slouží jako srovnávač tepelných čerpadel a dalších zařízení. Nepodléháme jedné značce, nevybíráme jen z omezených možností.

Mobilní aplikace

Čekání? Ne. Jsme služba 3. tisíciletí

Kontaktujte nás e-mailem, telefonem nebo přes web. Vždy se dočkáte okamžité reakce s tím, že vám montáž zajistíme do 1–2 týdnů. Pravidelnou roční prohlídku si můžete naplánovat sami v našem servisním kalendáři nebo vám ji budeme zdarma připomínat.

Tým pracovníků

Dotace, servis a vlastní montážní týmy

Nabízíme nejkomplexnější služby v našem oboru: poradenství a projektování zdarma, srovnání nejlepších tepelných čerpadel na trhu, široké možnosti financování (dotace i úvěry), demontáž starého topného zdroje, instalaci nového zařízení i klimatizace. To vše vlastními montážními týmy po celé ČR. Bleskový záruční a pozáruční servis je naší TOP prioritou stejně jako topenáři s efektivně naplánovaným časovým rozvrhem.

Aplikace

Jistota pro klienty, spása pro samotné topenáře

Nejen spokojení klienti, ale i samotní topenáři jásají. Služba jim šetří mnoho času, který museli dříve věnovat papírování, účetnictví, plánování a vyřizování. Nyní se mohou plně věnovat práci, která je baví nejvíce. Zákazníci nadto zažívají nepoznaný pocit jistoty a klidu, kdy jim odpadá strach z toho, že se jim zařízení porouchá a oni se svému topenáři nedovolají nebo ho vyruší na dovolené.

Separátor

Mohlo by vás zajímat

Separátor

Zastavte se osobně na showroom

Montáže provádíme po celé ČR za stejnou cenu. Můžete si domluvit schůzku přímo u vás doma nebo u nás na pobočce.

Dříve jsme byli Topíte.cz, přečtěte si o změně.

Mapa

Na Radosti 399, Praha - Zličín

Mapa
Před návštěvou nám zavolejte na:
Woltair team
Separátor

Máte návrh na zlepšení?

Napište nám zpětnou vazbu.